Czym się zajmujemy?

Komentarze

Opinie o nas:

Komentarze  

 
+7 #4 Jurek i Edyta 2013-03-19 10:00
Remont to zawsze spore przedsięwzięcie , dlatego postanowiliśmy oddać jego realizację w ręce doświadczonej firmy, jaką okazała się wasza ekipa remontowa. Dzięki Wam nie musieliśmy martwić się o poprawki hydrauliczne, jak i o instalację kabiny prysznicowej, a co więcej doradziliście nam zakup lepszych materiałów budowlanych. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ofertę firmy, która okazała się uczciwa, tania i solidna!
Cytować
 
 
+11 #3 Beata 2013-02-18 09:44
Problem z zapowietrzonym grzejnikiem pod nieobecność męża został doskonale rozwiązany, mimo obaw z mojej strony iż nikt nie zechce pofatygować się do tak błahej usterki, fachowcy zjawili się niemal błyskawicznie. Polecam obsługę i usługi hydrauliczne tej firmy!
Cytować
 
 
+8 #2 Ewa 2013-02-10 15:40
Profesjonalista w swoim fachu to idealne pasujące określenie, do hydraulika, który mnie odwiedził w sytuacji wymagającej błyskawicznej interwencji. Byłam przerażona widząc tryskającą fontannę z pękniętej rurki centralnego, dziś już wiem co zrobić w tej sytuacji-zadzwo nić po pogotowie hydrauliczne.
Cytować
 
 
+5 #1 Arek 2013-02-09 15:13
Już myślałem że nie obędzie się bez kucia płytek w łazience, kiedy zobaczyłem sączące się mokre plamy w okolicy rurek schowanych pod tynkiem. Dzięki trafnej diagnostyce usterki instalacji Państwa firmy obyło się bez wielkiego remontu. Dodatkowo cena usługi miło mnie zaskoczyła, z czego byłem wyjątkowo usatysfakcjonow any.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner