Czym się zajmujemy?

Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji

Bulgocący kran, zły odpływwody problem ze spłukiwaniem toalety, to coś co może się zdarzyć w każdym domu. Warto mieć zatem na wszelki wypadek podstawowy sprzęt do czyszczenia rur taki jak przepychaczka. Jeśli jednak to nie pomaga trzeba wezwać na pomoc hydraulika, który przywiezie odpowiednie oprzyrządowanie i sprawdzi jak naprawić zapchaną kanalizację.

Skoro domowa przepychaczka nie zadziałała, w takim razie czyszczenie kanalizacji wymaga dalszych bardziej specjalistycznych zabiegów takich jak czyszczenie syfonu lub użycie odpowiedniej sprężyny. Opróżnieniem syfonu może zająć się nie tylko hydraulik, ale bez wątpienia zlecenie pracy profesjonaliście nie zaszkodzi.

Czyszczenie syfonu

Syfon to część instalacji montowana bezpośrednio pod odpływem zlewu lub umywalki. Jest to swego rodzaju puszka wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego napełniona wodą. Głównym zadaniem syfonu jest nieprzepuszczanie brzydkich zapachów z dalszych części instalacji kanalizacyjnej. Niestety wraz ze spływającą wodą z odpływu dostaje się tam również wiele zanieczyszczeń takich jak resztki jedzenia w kuchni, albo włosy w łazience. Co pewien czas trzeba zatem go opróżnić. Ważne, aby zrobić to umiejętnie, dlatego zaleca się aby czyszczenie kanalizacji w tym fragmencie zostało wykonane przez hydraulika.

Sprężyny

Jeśli przepychaczka ani czyszczenie syfonu nie zadziałają konieczne jest wykorzystanie bardziej profesjonalnych narzędzi jakimi są sprężyny. Sprężyny to ciasno zwinięte druty, które wprowadzane są do przewodu kanalizacyjnego. W zależności od potrzeb mają nawet do 20 m długości. Sprężyny wyposażone są w różnego rodzaju końcówki, dzięki którym można usunąć różnorodne zanieczyszczenia. Wśród nich znajdują się końcówki zaopatrzone w noże, które rozbijają osady z rdzy i kamienia albo specjalne końcówki do oczyszczania rur z nalotów tłuszczowych i chemicznych. Jednakże sprzętem tego rodzaju posługują się już tylko specjaliści. Dlatego w przypadku podejrzenia głęboko osadzonych zatorów do czyszczenia kanalizacji koniecznie trzeba wezwać hydraulika.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner