Czym się zajmujemy?

O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie hydrauliki. Zajmujemy się naprawą wszelkich usterek i montażem kuchenek gazowych, kaloryferów i różnego rodzaju instalacji wymagających wiedzy z dziedziny hydrauliki. Naszym klientom gwarantujemy szybkie przyjęcie zlecenia i niezwłoczne przystąpienie do jego realizacji, precyzję i dbałość o szczegóły oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Koncentrujemy się na tym, by nasze prace wykonywane były zawsze starannie, z zachowaniem wszelkich reguł sztuki, tak by instalacje działały niezawodnie przez bardzo długi czas.

Jeśli szukasz firmy, która wykona usługi sanitarno-instalacyjne w profesjonalny sposób, a przy tym po konkurencyjnych cenach, zawsze dotrzymuje ustalonych terminów i stosuje najlepsze materiały - trafiłeś doskonale. Działamy na terenie Poznania i okolic, ale jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chętnie dojedziemy od wskazany adres. Zatrudniamy zarówno specjalistów od wykonywania instalacji, jak też hydraulików, dlatego istnieje możliwość zamówienia usługi kompleksowej. Profesjonalna ekipa wykona i zamontuje instalację wodną, kanalizacyjną, a także gazową oraz ciepłowniczą. Z nami remont, bądź budowa domu przebiegną szybko i sprawnie.

Zajmujemy się również drobnymi pracami i naprawami usterek, do dyspozycji klientów oprócz specjalistów instalatorów są także wykwalifikowani hydraulicy. Zatrudniamy ludzi, którzy z łatwością rozwiążą problemy takie jak cieknący kran albo zapchana rura. Należy tylko zadzwonić i uzgodnić telefonicznie dogodny termin naprawy, a nasz pracownik na pewno przyjdzie i wykona niezbędne naprawy. W przypadku nagłej awarii, wystarczy się do nas zgłosić, aby hydraulik przyjechał o dowolnej porze i zlikwidował usterkę. Jest to możliwe dzięki systemowi pracy opartemu o zasadę pogotowia hydraulicznego, które działa w dzień i nocą.

Gdy zakładaliśmy firmę, planowaliśmy zajmować się szeroko rozumianą hydrauliką, czyli pracami instalatorskimi i naprawczymi, ale po pewnym czasie okazało się, że istnieje duże zapotrzebowanie na usługi gazownicze. W odpowiedzi na zainteresowanie tymi pracami, poszerzyliśmy profil swojej działalności o kolejne usługi. Zatrudniamy specjalistów posiadających stosowne uprawnienia z zakresu gazownictwa, które są obligatoryjne w przypadku prac przy instalacjach gazowych. Jest to gwarancją, że wszelkie prace wykonane zostaną sprawnie, a ich przebieg i efekt końcowy będzie zgodny z polskim prawem i normami bezpieczeństwa. Podobnie jak w przypadku usług hydraulicznych, również usługi gazownicze świadczone są na zasadach pogotowia, co oznacza, że awarię instalacji gazowej można zgłosić o dowolnej porze, a nasz pracownik przyjedzie, by ją usunąć.

Usługi gazownicze są dziś ważną gałęzią działalności naszej firmy. Zaczynaliśmy co prawda głównie od prac stricte związanych z hydrauliką, ale reagując na rosnące zapotrzebowanie poznańskiego rynku na tego typu prace, zdecydowaliśmy się też rozwinąć gałąź usług gazowniczych. Obecnie jest to nie tylko pogotowie gazowe Poznań, ale też szereg innych usług związanych z budową i eksploatacją sieci gazowniczych.

Posiadamy park narzędziowy w pełni wyposażony w nowoczesne narzędzia i jesteśmy przygotowani do budowy instalacji od podstaw, do wykonywania przyłączeń do sieci instalacji już istniejących, a także do prac modernizacyjnych i naprawczych. Naszym klientom oferujemy również okresowe przeglądy techniczne, a w razie wykrycia usterek jesteśmy w stanie niezwłocznie przystąpić do ich usuwania.Pogotowie gazowe Poznań jest w pełni profesjonalną firmą, specjalizującą się nie tylko w usługach hydraulicznych, ale także instalatorskich i gazowych.

Działamy oczywiście w systemie pogotowia, co oznacza, że jakąkolwiek usterkę albo podejrzenie wadliwego działania urządzeń i instalacji gazowych można nam zgłosić o dowolnej porze. Podejmiemy interwencję niezwłocznie, zdając sobie sprawę jak duże zagrożenie może nieść zbagatelizowanie zgłoszenia, nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek uchybienia, czy bagatelizowanie zgłoszeń. Nie wahaj się, dzwoń! Na pewno przyjedziemy i rozwiejemy twoje wątpliwości, rozwiążemy problem, byś mógł spać spokojnie.Zbliża się sezon grzewczy, a z nim wzmożony ruch w firmach świadczących usługi gazownicze. My jesteśmy, jak co roku zresztą, przygotowani do obsługi zwiększonej liczby zgłoszeń. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, nie będziesz musiał czekać na dogodny termin, ustawiać się w kolejce, czy dostosować do wolnych terminów.

To my dostosujemy się do Ciebie. Pora dnia nie jest ważna, przyjedziemy wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie najwygodniejsze. Warto zadbać o bezpieczeństwo rodziny, majątek firmy i spokojny sen. Przed sezonem grzewczym, kiedy to tak wiele mieszkań i biur ogrzewanych będzie gazem, warto przekonać się o sprawności instalacji. Podobnie jest w przypadku piecyków gazowych służących do podgrzewania wody. Rokrocznie za pośrednictwem mediów docierają do nas informacje o kolejnych tragediach, śmierci poprzez zaczadzenie tlenkiem węgla. Warto zdawać sobie sprawę, że większości z  nich można było uniknąć.

Już teraz możesz wezwać naszą firmę, a my zadbamy o twoje bezpieczeństwo. Dokonamy pomiarów szczelności instalacji, okresowego przeglądu sprawności piecyka, w razie konieczności wykonamy niezbędne prace konserwatorskie. Możemy także na twoje życzenie zamontować czujnik reagujący na czad. Bądź spokojny, skorzystaj z usług fachowego pogotowia gazowego Poznań. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wyłącznie certyfikowanymi urządzeniami do wykrywania i oznaczania stężenia gazu, nie przeoczymy zatem żadnej usterki. Nawet niewielkie rozszczelenienie instalacji zostanie natychmiast wykryte i zlokalizowane. Bezpieczeństwo klientów stanowi nasz priorytet.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner