Czym się zajmujemy?

Instalator Poznan

Kim jest hydraulik i czym się zajmuje wie prawie każdy. Jednakże w ostatnim czasie coraz częściej pojawia ją się ogłoszenia „Hydraulik – Instalator”. Również nasza firma świadczy usługi hydrauliczno-instalatorskie, toteż chcemy wyjaśnić kim jest instalator i czym różni się od hydraulika?

Czym zajmuje się instalator Poznań?

Instalator – jak sama nazwa podpowiada, zajmuje się instalacjami, a dokładniej ich montażem i demontażem oraz w razie konieczności również naprawą. Pod słowem instalacje kryje się zarówno instalacja wodna, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania ale również gazowa (jeśli posiada dodatkowe uprawnienia).

Kiedy należy wezwać instalatora?

Jeśli postanowiłeś zbudować nowy dom to z pewnością przyda Ci się dobry instalator Poznań. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu nie tylko poprowadzi rury według projektu, ale przede wszystkim będzie wiedział czy projekt jest dobrze wykonany. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie okaże się, iż woda płynie w drugą stronę, a system centralnego ogrzewania będzie zapewniał ciepło Tobie i Twojej rodzinie. To bardzo ważne, gdyż wprowadzanie zmian w instalacjach po wykończeniu budynku często wiąże się z burzeniem części ścian i ogromnym remontem.

Czy instalator Poznań pracuje tylko podczas budowy domu?

Oczywiście – nie. Z jego usług powinno się korzystać za każdym razem kiedy konieczne jest podłączenie jakiejkolwiek instalacji również w budynkach przemysłowych, czy już istniejących. Warto także wezwać instalatora podczas przebudowy bądź remontu różnego typu pomieszczeń. Dzięki niemu z pewnością zmniejszy się ryzyko zapchanych rur spowodowane złym montażem instalacji.

Kiedy wezwać hydraulika a kiedy instalatora?

Najczęściej hydraulicy są równocześnie instalatorami i odwrotnie. Jednakże zawsze, gdy problem dotyczy całości lub poszczególnych elementów instalacji należy wzywać instalatora. Na przykład w przypadku montażu nowej instalacji, demontażu starej bądź wymiany jakiegoś jej fragmentu. Kiedy natomiast pojawia się problem z zapchanym odpływem czy cieknącym kranem powinieneś zadzwonić po hydraulika, który zajmuje się właśnie naprawą usterek w instalacji.

Zajmujemy się także pracami instalatorskimi. Wykonujemy instalacje sanitarne i wodno-kanalizacyjne, a także podejmujemy się modernizacji już istniejących instalacji. Nasi pracownicy z powodzeniem pracują z wykorzystaniem kilku technologii. Mamy doświadczenie w tworzeniu instalacji w systemie stalowym, miedzianym, jak i za pomocą polipropylenu zgrzewanego (system zaciskany). Oprócz budowania instalacji od podstaw modernizujemy też piony sanitarne, robimy drobne, albo skomplikowane przeróbki instalacji. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to przenosimy punkty sanitarne, wykonujemy demontaż, lub wymianę grzejników i urządzeń sanitarnych. Trudno wymienić wszystkie usługi, jakie oferujemy naszym klientom, ale do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy zakres robót i cennik do potrzeb zleceniodawców.

W ramach usług instalatorskich wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania, zarówno kondensacyjne jak i gazowe, co obejmuje rozprowadzenie rur, montaż kotłów, przyłączenie grzejników. Montujemy także przepływowe gazowe i elektryczne podgrzewacze wody. Dokonujemy przeróbek instalacji grzewczych, w tym wymianę kotłów na paliwa stałe i ciekłe. Instalujemy kotły gazowe, termy i zasobniki ciepłej wody użytkowej. Jesteśmy także autoryzowanym serwisantem urządzeń Junkers.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner