Czym się zajmujemy?

Instalator Poznań Tel.530 616 159

Instalator Poznań Tel.530 616 159

Kilka słów o nas, kim jesteśmy, czym się zajmujemy

Choć mężczyźni często sami są w stanie wymienić uszczelkę, czy zlikwidować przeciek, jest wiele domów, gdzie nie ma komu zająć się takimi naprawami. Nie każdy umie poradzić sobie samodzielnie z usterkami, które powstają w wyniku eksploatacji i naturalnego zużywania się sieci wodno-kanalizacyjnej, a tym bardziej dokonać specjalistycznych napraw czy montażu wielu urządzeń. W dzisiejszych czasach nie stanowi to problemu, wystarczy wezwać hydraulika. Zadzwoń, my nie bagatelizujemy żadnych wezwań i przyjeżdżamy dokonywać nawet drobnych napraw, a nasz cennik jest bardzo przystępny.

Chętnie umówimy się ze zleceniodawcą na konkretny termin, ale rozumiejąc specyfikę branży (usterki pojawiają się zawsze w najmniej odpowiednim momencie), działamy też na zasadzie pogotowia hydraulicznego i gazowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgłosić nam problem o dowolnej porze dnia, a nawet nocy. Nie będziesz zawiedziony, na pewno zjawimy się najszybciej jak to będzie możliwe i skutecznie naprawimy awarię, pozostawiając po sobie porządek, byś nie musiał dodatkowo martwić się bałaganem.

Mamy wypracowane sprawdzone systemy działania, bo usługami hydraulicznymi zajmujemy się już od wielu lat i zatrudniamy doświadczonych specjalistów monterów. Zgromadziliśmy również niezbędny sprzęt, tak by móc wykonać wszystkie zlecane nam prace. Stale uzupełniamy bazę posiadanych narzędzi o nowości technologiczne, naprawy przebiegają więc szybko i sprawnie.

Najczęściej służymy pomocą mieszkańcom Poznania i to właśnie dzięki działalności "usługi hydrauliczne Poznań" staliśmy się rozpoznawalni i zdobyliśmy stałe grono klientów, jednakże dojeżdżamy także w okolice Poznania. Stale się rozwijamy, nie tylko dodając kolejne pozycje do listy oferowanych przez nas usług, ale też poszerzając zasięg terytorialny działalności firmy. Nie wahaj się nas wezwać, jeśli mieszkać w miejscowości w pobliżu stolicy Wielkopolski, na pewno przyjedziemy, po ustaleniu dogodnego dla ciebie terminu.


Co jest dla nas istotne?

Oczywiście satysfakcja klientów, bo to od niej zależy, czy w przyszłości będziemy mieli pracę i czy utrzymamy się na rynku usług hydraulicznych. Właśnie dlatego zatrudniamy ludzi nie tylko doświadczonych, będących profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim uczciwych. Zamawiając w naszej firmie wykonanie usług monterskich, bądź napraw możesz być pewien, że nie zostaniesz obciążony dodatkowymi, 'naciąganymi' kosztami. Oczywiście może się zdarzyć, że koszt naprawy będzie większy, niż początkowo to oszacowano, ale nigdy nie wmawiamy klientom, że zakres niezbędnych prac jest większy niż w rzeczywistości. Wykonujemy to, co uzgodniliśmy i co jest niezbędne, a swoją pracę i wykorzystane części wyceniamy uczciwie. Jak już wspomnieliśmy, możesz dzwonić o każdej porze, na tym właśnie polega system pogotowia hydraulicznego i gazowego, na pewno nie odmówimy interwencji.


Na pewno chciałbyś wiedzieć, czym dokładnie się zajmujemy? Oto kilka najczęstszych czynności, które wykonujemy. Możesz nam zlecić:

•    wymianę całości, bądź części instalacji wodno-kanalizacyjnej w remontowanym budynku;
•    kompleksowy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz gazowej w nowo powstających obiektach mieszkalnych i przemysłowych;
•    przetykanie wszelkich zatorów w odpływach, udrażnianie zatkanych rur;
•    zakładanie instalacji centralnego ogrzewania;
•    wymiana kaloryferów z zastosowaniem metody zamrażania, co oznacza, że nie zachodzi konieczność odcinania ogrzewania w całym budynku;
•    zamontowanie dowolnego urządzenia grzewczego służącego do podgrzewania wody, takiego jak bojlery, piecyki łazienkowe, przepływowe ogrzewacze wody;
•    zamontowanie wszystkich elementów ceramiki łazienkowej, takich jak bidety, sedesy, umywalki; oraz wyposażenia łazienki (kabina prysznicowa, wanna);
•    montaż sprzętu agd (przyłącze do sieci wodno-kanalizacyjnej) takiego jak zmywarki i pralki;
•    przegląd sieci gazowej, wymiana wadliwych jej elementów;
•    konserwacja instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych i diagnostyka usterek;
•    montaż i autoryzowany serwis urządzeń firm Junkers i Termet;
•    usługi spawalnicze, naprawa uszkodzonych elementów metalowych, jak i budowa większych konstrukcji wymagających spawania.


Wszelkie wykonywane prace przeprowadzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Efekt końcowy, czyli gotowa instalacja spełnia wszelkie europejskie normy jakości. Ponadto każda wykonana bądź remontowana przez nas instalacja wodna, kanalizacyjna i gazowa jest dokładnie sprawdzana pod kątem szczelności, tak by gwarantowała bezawaryjne działanie i bezpieczeństwo użytkownikom.

 

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner